ادارات و سازمان هاي استان
اوقات شرعي
اخبار > افتتاح طرح های عمرانی بخش سلفچگان با اعتبار بیش از ۳۶ میلیارد ریال


  چاپ        ارسال به دوست

در سفر استاندار قم به بخش سلفچگان صورت گرفت:

افتتاح طرح های عمرانی بخش سلفچگان با اعتبار بیش از ۳۶ میلیارد ریال

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در سفر به بخش سلفچگان که به مناسبت دهه مبارک فجر صورت گرفت، ضمن افتتاح تعدادی از طرح های عمرانی، در جمع اهالی روستای یکه باغ، طی سخنانی با اشاره به ویژگی مردمی بودن انقلاب اسلامی اظهار داشت: روستاییان در برهه های مختلف خصوصا در جنگ تحمیلی نقش ویژه ای در دفاع از مرزهای میهن اسلامی داشتند.

استاندار قم با اشاره به اهمیت رسیدگی به روستاییان و ایجاد توازن توسعه ای در همه ی بخش های استان افزود: این مسئله همواره مورد توجه مدیران دولت تدبیر و امید بوده است.

نماینده عالی دولت در استان همچنین با اشاره به خواسته های اهالی روستای یکه باغ برای تامین برخی زیرساخت ها، خواستار تامین برق محله های تاریک این روستا، تامین زمین مجتمع دامداری و کارگاهی، تخصیص ۱۰۰ میلیون تومان برای احیاء قنات های روستایی و آسفالت و جدول گذاری این روستا شد.

در برنامه سفر مسئولان استان قم به بخش سلفچگان، پروژه های دهیاری روستای چشمه علی با اعتبار ۸۰۰ میلیون ریال، خانه بهداشت روستای نیزار با اعتبار ۲۸۰۰ میلیون ریال، طرح مخزن فضای سبز بخش سلفچگان با اعتبار ۴۴۰۰ میلیون ریال و طرح آبرسانی به روستاهای یکه باغ و سنجگان با اعتبار ۲۸۰۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسیدند.

 


٢٢:٢٠ - 1397/11/15    /    شماره : ١٨٥٥١    /    تعداد نمایش : ٢٧٣خروج
بخشداري سلفچگان
پیوندهای ملی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد