ادارات و سازمان هاي استان
اوقات شرعي
اخبار > افتتاح و كلنگ زني طرح هاي عمراني بخش سلفچگان به مناسبت هفته دولت/ تاكيد صادقي بر حمايت مسئولان از اشتغال روستايي


  چاپ        ارسال به دوست

در سفر استاندار قم به بخش سلفچگان صورت گرفت:

افتتاح و كلنگ زني طرح هاي عمراني بخش سلفچگان به مناسبت هفته دولت/ تاكيد صادقي بر حمايت مسئولان از اشتغال روستايي

طرح هاي عمراني بخش سلفچگان در سفر استاندار قم به اين بخش افتتاح و كلنگ زني شدند.
به گزارش روابط عمومي استانداري قم سيد مهدي صادقي استاندار قم در جلسه شوراي اداري بخش سلفچگان طي سخناني ضمن تبريك هفته ي دولت و گراميداشت ياد شهيدان رجايي و باهنر اظهار داشت: بالاترين مدال افتخار براي هر دولتمرد خدمت گذاري به مردم است.
استاندار قم با اشاره به مشاركت گسترده مردم در انتخابات و راي حداكثري به دولت تدبير و اميد افزود: دولت با پشتوانه ي مردم مي تواند خدمات بهتري را به ايشان ارائه دهد.
صادقي در ادامه مسائل مطروحه از سوي مسئولان بخش سلفچگان را مورد توجه قرار داد و با بيان اينكه مسئولان بايد به دنبال حل مشكلات مردم باشند ادامه داد: مدیران استان بايد پيش از اينكه مسائل به دغدغه و مطالبه عمومي تبديل شوند براي حل آنها تلاش كنند.
نماينده عالي دولت در استان امانتداري و وفاي به عهد را از پيش نيازهاي دريافت مسئوليت دانست و خاطرنشان كرد: مديران استان بايستي براي رفع مشكلات نهايت تلاش را داشته باشند و در صورت عدم موفقيت صادقانه دلائل آن را با مردم مطرح كنند.
استاندار قم همچنين مسئله ي آلودگي محيطي ناشي از فعاليت مرغداري در روستاي حسن آباد را مورد توجه قرار داد و گفت: بايستي طي سه ماه آينده فرايند اصلاح اين واحد و كاهش آلودگي آن صورت پذيرد.
وي با اشاره به مسئله ي اشتغال روستاييان، استفاده از ظرفيت هاي فني و حرفه اي و برگزاري دوره هاي آموزشي براي جوانان را در اين راستا موثر دانست و گفت: بنگاه هاي كوچك و زودبازده بايد در مناطق روستايي و بخش ها مورد حمايت جدي قرار بگيرند.
صادقي خاطرنشان كرد: بايد شرايطي فراهم شود تا افرادي كه قصد سرمايه گذاري در بخش ها را دارند از نيروهاي بومي استفاده كنند.
نماينده عالي دولت در استان در بخش ديگري از سخنان خود مسئله ي فرودگاه قم را مورد توجه قرار داد و با اشاره به حل مشكلات اين طرح مهم تصريح كرد: اميدواريم با اهليت سنجي و مشخص نمودن مجري جديد فرودگاه شاهد بهره برداري از اين پرروژه باشيم.
ابوالفضل تميزي بخشدار سلفچگان در اين جلسه ضمن ارائه ي گزارشي از اقدامات صورت گرفته، مسائل و مشكلات بخش سلفچگان را ارائه نمود.
استاندار قم همچنين در ديدار با خانواده شهيد صادقی در روستای قلعه چم طي سخناني به ثمر نشستن انقلاب اسلامي و تداوم آن را ثمره ي خون شهيدان دانست و گفت: استقامت و پايداري خانواده معظم شهدا پشتوانه ي مسئولان در پيشبرد اهداف كشور در عرصه ي بين الملل بوده است.
صادقي افزود: اميدواريم با دعاي خير اين عزيزان و تلاش مسئولان بتوانيم دين خود به شهدا را ادا كنيم.
كلنگ زني فاز دوم بوستان پيامبر اعظم (ص)، بهره برداري از راهدارخانه سلفچگان، حضور در جلسه شوراي اداري بخش، ديدار با خانواده شهيد صادقی در روستاي قلعه چم و افتتاح پروژه گازرساني روستاي علي آباد به طول ۲۵ کیلومترو با اعتبار ۱۷ و نیم میلیارد ریال، از برنامه هاي سفر استاندار و اعضاي شوراي اداري استان قم به سفر بخش سلفچگان بود.


٢١:١١ - 1396/06/05    /    شماره : ١٤٥٣٣    /    تعداد نمایش : ١٥٩خروج
بخشداري سلفچگان
پیوندهای ملی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد